+420 731 441 092 gato@gatoproduction.cz

Dukla Znojmo - svatby, oslavy, catering, kulturní akce Znojmo

Navštivte
nás na
Facebooku
Dukla Znojmo - svatby, oslavy, catering, kulturní akce Znojmo

O společnosti

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb.  Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi a každou akci se snažíme pojmout netradičně a originálně.

Realizovat akce můžeme nejen v našich provozech – Bowling restaurant ve Znojmě www.bowling-znojmo.cz, ale i kdekoli na tzv. „zelené louce“. Většinu technického zázemí máme vlastní, pokud něco potřebujeme navíc, máme kooperující firmy, které buď doporučíme, nebo vše zajistíme sami.

Novým prostorem pro realizaci akcí se začátkem roku 2014 stalo kongresové a společenské centrum Dukla, které má ve Znojmě dlouholetou tradici a jež disponuje prostorem sálu s největší kapacitou ve Znojmě a k tomu několika salonky.

Našim největším projektem je akce Burčákfest, kterou pořádáme v areálu Louckého kláštera ve Znojmě vždy poslední víkend v září ve spolupráci se Znovínem Znojmo as. Na slavnosti burčáku, vína a hudby přijíždí každoročně kolem 4 tisíc návštěvníků z celé České republiky a stala se již tradiční podzimní akce na kterou se návštěvníci do Znojma vrací. Více o této akci na www.burcakfest.cz