Vyzkoušejte naše cateringové služby. Realizovat je můžeme nejen v prostorách salonků a sálu komplexu Dukla, ale i kdekoli budete potřebovat. Jsme připraveni nachystat vše i na „zelené louce“.

Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, vám můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

  • Rauty
  • Barbecue
  • Office catering
  • Coffeebreak
  • Barmanská show
  • Degustace vín
  • Zážitková gastronomie

 

catering site 400x266Rauty

Pokud pořádáte větší firemní nebo reklamní akci, při níž je důležitým bodem jídlo a pití, doporučíme Vám raut. Při tomto způsobu servírování si opravdu vybere každý. A navíc se snažíme sestavit takovou skladbu jídel, aby odpovídala dané společnosti. Nabídky vždy totiž zpracováváme individuálně, dle vašich požadavků a finančních možností.

Jídlo zde musí nejen chutnat, ale i dobře vypadat. O to se snaží kromě kuchařů i zbytek týmu, který připravuje aranži rautových stolů. Kreativitě se meze nekladou…Nevětší odměnou jsou pro nás spokojení klienti, kteří opětovně využívají našich služeb.

 

 

 

 

spiz na grilu 400x299Barbecue

Užít si grilování, můžete téměř kdekoli. Ale ještě víc si možná užijete, pokud se o nic nebudete muset starat. Vše si dovezeme, nachystáme a zase uklidíme. A náš šéfkuchař se postará o to hlavní – výborné a hlavně správně ugrilované specialitky. Od steaků, kuřecí stehýnka, přes zeleninu, různé druhy speciálních sýrů, až po ryby.

A je-li libo, uděláme prasátko na rožni nebo výborné jehněčí. No prostě, na co budete mích chuť.

  

 

 

 

 

Jednohubky web 400x271Office catering

Máte dlouhá jednání ve firmě nebo čekáte návštěvu? Postaráme se, abyste měli veškerý servis přímo v kanceláři. Svačina, oběd i večeře nebo jen lehké občerstvení formou sendvičů, studených mís, salátů. Nebude chybět ani dezert ke kávě. Vše doručíme i včetně obsluhy, pokud si budete přát.

 

Coffeebreak

Coffeebreak není jen o dobré kávě… kromě kvalitního espressa, cappuccina, latte, či jiných nápojů vám nachystáme drobné občerstvení v podobě chlebíčků, kanapek , studených mís, ale i něčeho sladkého od štrůdlů, buchtiček počínaje až po domácí zákusky.

 

Barmanská show

Pokud byste rádi něčím oživili připravovanou akci, doporučíme Vám barmanskou show. Je to nejen úžasná podívaná, ale příjemné zpestření  cateringového servisu.

Zkušený tým barmanům po celou dobu akce připravuje pro Vaše hosty předem dohodnuté druhy alkoholických  i nealkoholických coctailů. Vše je doprovázeno efektní show v podobě házení lahvemi, ledem, ingrediencemi a vrcholem je fire show, kdy barman hází hořícími lahvemi.

 

Řízená degustace vín

Dobrý catering se neobejde bez dobrého vína a zejména pak na jižní Moravě. Kromě vinného lístku, ze kterého si můžete vybrat odrůdy od různých vinařů, Vám nabídneme i degustaci vedenou odbornou či zábavnou formou.

Naše firma nabízí degustace vín především ze znojemské vinařské oblasti a to buď z jakostních, nebo přívlastkových, ale i archivních. Výběr a pořadí 5-12 vzorků sestavuje odborník, který má vína nachutná a dokáže ke každé odrůdě podat fundovaný výklad. Cena na osobu se odvíjí od množství vzorků, stáří vína a vybrané značky.  

 

krabi pochoutka 400x394Zážitková gastronomie

Rádi byste prožili neopakovatelný labužnický zážitek? Pak se nechte hýčkat kulinářskými specialitami našich kuchařů.

Jednou z možností, které nabízíme je zážitková gastronomie, v podobě vícechodového menu. Je libo zvěřinové menu nebo raději francouzská, italská, španělská kuchyně? A nebo menu dle receptů staročeské kuchyně pro Vaše zahraniční partnery? Sestavíme atraktivní menu o 5-ti a více chodech, dle Vašeho přání.

Velice oblíbené je také snoubení vína s jídlem, kdy Vám výše uvedené speciality doplníme výbornými víny. Zkušený sommelier Vás tak bude provázet celým „zážitkovým večerem“.

Kontaktujete nás, rádi Vám vypracujeme konkrétní nabídku, včetně cenové kalkulace. 

 

 

 

 

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2023 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.