IMG 0845Hotel Bermuda

Poloha: přímo v historickém centru města Znojma – adresa: Mariánské nám. 10

Popis: Hotel Bermuda Znojmo je komfortní tříhvězdičkový hotel, dokončený v červenci 2007. Má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma, v blízkosti průjezdních tahů Praha-Brno-Vídeň a Retz. Tím je hotel pro naše hosty velmi snadno dostupný.

Další služby: vlastní uzamykatelné parkoviště u hotelu, internet, letní zahrádka pro 90 hostů, úschovna kol.

 

Kontaktní údaje: www.hotelbermuda.cz, Telefon: +420 515 223 869, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 

hotel prestige znojmo 2Hotel Prestige ****

Poloha:  přímo na okraji města Znojma směrem od Prahy - adresa: Pražská 100

Popis: Hotel Prestige je komfortní čtyřhvězdičkový hotel poskytující ubytování v moderních klasických pokojích, pokojích s oddělenými lůžky, luxusní dvoulůžkové apartmá. K dispozici je příjemný bar a hotelová restaurace a la carte s kapacitou 150 míst, vinný sklep U krále Jana.

Další služby: volný přístup do aquacentra s bazénem, vířivka, parní kabina a suchá sauna, vlastní posilovna, manikúra a pedikúra, masáže, zábaly, prádelna, žehlení, směnárna, kopírování, fax, hotelové parkoviště, kola či nordwalking hůlky.

Kontaktní údaje: Telefon:+420 515 224, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

www.hotel-prestige.cz

 

 

LahoferHotel LAHOFER

Poloha: přímo v historickém centru města Znojma – adresa: Veselá 13, Znojmo

Popis: Hotel nabízí pohodlné ubytování s 31 lůžky - 1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový, 11xdvoulůžkový, 2x jednolůžkový pokoj. Příjemné posezení v restauraci „Veselá 13“ s  nabídkou lahodných jídel, kvalitního vína přímo z vinic LAHOFER, ale i z jiných vinařství, která jsou spjata se znojemskou vinařskou podoblastí.

Další služby: půjčovna a úschovna kol, parkování přímo u hotelu, internet

Kontaktní údaje: Telefon: +420 515 220 323, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.lahofer.cz

 

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2024 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.