30.9.2023 v 15:00 Michal Nesvadba v Dukle

Michal, bez ohledu na počasí i roční období dokáže, že během představení rozkvete celé jeviště. Mění nejen scénu, ale i sám sebe. Roztančí sál v různých rytmech třeba letní plážové Samby, tančit tak budou nejen děti, ale i květiny!

... pokropte ho vodou a nikdy nezvadne.
A to ještě nevíte, co se děje za plotem v Michalově zahrádce. Kopretina zpívá, palma tančí a kaktus do všeho mluví. Konev má rýmu a umělá kytka z toho má legraci!

Po vystoupení se Michal fotí a podepisuje.

Vystoupení je vhodné pro děti od 2 let.

Vstupenky: https://www.ticketportal.cz/event/Michal-Nesvadba-MICHAL-JE-KVITKO-12000688?idp=1382323

 

 

Michal je kvitkopdf page 001

OLYMPIC 18.11.2023 20:00

OLYMPIC 60 1963-2023 ... vlak, co nikde nestaví!

Velký koncert nestárnoucí legendy české hudební scény, která slaví 60 let.
Olympic zahraje své největší hity ve znojemském centru Dukla.

 

master 95

 

 

6.10.2023 v 19:00 STAND-UP COMEDY ŠPECIÁL Simona Salátová "DONAHA"

Nejznámější slovenská stand-up komička Simona Salátová vyráží na česko-slovenské turné se svým hodinovým stand-up speciálem Donaha! Nemine ani Znojmo.

Simona vám postupně odhalí, co se skutečně skrývá za vztahy, tělem, rodičovstvím i mužsko – ženskými stereotypy. Její typický pozorovací talent a precizní pointy způsobí, že budete vedle kývání hlavou plakat smíchy.

Znáte ji z internetu, ale naživo je ještě lepší! Příležitost strávit více, než hodinu se Simonou se neodmítá a jen tak se neopakuje.

Vstup na show od 15 let.

Prodej lístků: https://shop.entradio.cz/event/2037

 

 

Simona Znojmo web

15.10.2023 v 16:00 v DUKLE 

HURÁ ZA DOBRODRUŽSTVÍM

Máte rádi dobrodružství? Tak se k nám přidejte! Písničkový pořad, protkaný příběhem, nás provede na cestách za dobrodružstvím. Na suchu i pod mořskou hladinou, všude máme kamarády, kteří se společně s námi učí správné věci. Písničky o zvířátkách i lidech, kteří žijí v různých částech naší Zeměkoule nás pobaví a naučí spoustu nového. Zazní také moje nejznámější písničky jako je Sloník Toník, Mořská víla Lili, Na rovníku (Hurá prší) a nebo písnička na přání. Už se moc těším na společný výlet. Míša

Představení je vhodné pro děti od 2 let. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku. Během představení jsou děti zapojovány do písniček a zvány k tanci na pódiu, po celou dobu představení mohou také tancovat před pódiem.

Dítě se ZTP průkazem do 15 let má po předložení ZTP průkazu 50% slevu.

Délka představení je 50 – 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko.

Odkaz na prodej vstupenek: https://www.ticketportal.cz/NEvent/MISA-RUZICKOVA?idp=1381807

 

Hura za dobrodruzstvim ctverec jpg

29.11.2023 v 18:00 Koncert KAŠUBA BAND "Ĺudovít Kašuba a Martina Kreibich"

Oblíbená Hudební skupina úspěšně účinkuje na akcích po celém Slovensku a v Čechách. Ludvík Kašuba a Martina Kreibich úzce spolupracují také s TV Šláger a Senzi TV. Vydali několik CD a DVD nosičů. Jejich mottem je, že hudba léčí. Nejlepší pocit mají tehdy, když jejich písně vykouzlí úsměvy na rtech.

Veselé, melodické populární písně pocházejí převážně z vlastní autorské dílny Ludvíka Kašuba. Jejich koncerty zanechají vždy v každém divákovi nezapomenutelný zážitek.

https://vstupenky.maxiticket.cz/koncert-ludovita-kasubu-a-martiny-kreibich-2023-znojmo

 

Kašuba Znojmo page 001

 

19.11.2023 Párty pro děti ve stylu Ledového království

ČAS: 15:00-18:00 (hlavní program od 16:00)
Oblíbená dětská párty ve stylu Ledového království ❄👑 s bohatým programem! Tento den bude patřit všem dětem!
Čeká vás nabitý program, tematické dekorace, soutěže, malování na obličej a hned několik pohádkových postaviček, které vaše děti milují, a se kterými se budou moci i vyfotit.
Nejen, že si zazpívají s Elsou a Oláfkem, ale i si zatančí na dětském discu s Tlapkovou patrolou a hlavně Chasem, vyfotí se s Mickey Mousem & Minnie a těm nejhodnějším dá Mimoň i nějaké sladkosti.

PRO DĚTI:
- Pohádkové dobrodružství a výzdoba
- Diskotéka a tancování s postavičkami
- Oblíbené pohádkové postavičky
- Malování na obličej
- Focení s maskoty
Celým programem vás pak provede náš profesionální moderátor.

ČAS HLAVNÍHO PROGRAMU16:00 / VELKÉ FOCENÍ 17:00 (prostor bude pro veřejnost otevřen již od 15:00)
Děti do 2 let zdarma, každý jiný návštěvník musí mít zakoupenou platnou vstupenku, Cena vstupenek je shodná pro děti i dospělé.

ČASY JSOU ORIENTAČNÍ!

Tým HappyKid!

 

orig Party pro deti ve stylu Ledoveho kralovstvi 20221011104526

28.10.2023 v 20:00 koncert MANENE

MANENE page 001

 

7.10.2023 od 10:00 DINO EXPO and SHOW

ÚŽÁSNÁ ZÁBAVA!!!

pohybující se dinosauři

živý dinosaurus

dinosauří skútr

ježdění na dinosaurech

Mazlení Dětské Dino

dokumentární film

dětský film

popisy

skákací hrady

žijící pavouci, štíři a hmyz

 

Post Znojmo 002

15.4.2024 v 19:00 Koncert 4 TENOŘI

Dva držitelé ceny Thálie, pop muzikálová legenda a sólista opery Národního divadla v Praze zpívají hity Karla Svobody a to nejlepší z filmů a muzikálů. Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž a Michael Bragagnolo v novém programu Láska prý, kde zazní také písně z jejich alb, oceněných Zlatou a Platinovou deskou. Špičkový hudební zážitek umocňují doprovázející hudebníci a Unique Quartet. 4 Tenoři jsou hlasy, které musíte slyšet.

4 Tenoři nové

 

Podkategorie

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2023 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.