Management zpěvačky Heleny Vondráčkové musí přeložit její plánované koncerty ve Znojmě (15. října) a Litomyšli (16. října). Mohou za to technické důvody.

"Velice nás to mrzí, ale technické komplikace způsobily, že musíme koncerty přesunout na náhradní termíny. V Litomyšli proběhne vystoupení paní Vondráčkové příští rok 20. května, ve Znojmě o den později," oznámil management zpěvačky.

"Moc se na vás v Litomyšli a Znojmě těším a děkuji všem za pochopení nenadálé situace," prohlásila Helena Vondráčková.

Ta je právě na podzimním turné nazvaném Vzhůru k výškám, které provází velký zájem fanoušků. Popová legenda na něm zpívá nejen své největší hity, ale také písně ze své zatím poslední desky Tvrdohlavá.

VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.
 

 

 

15.10.2021 Helena VONDRÁČKOVÁ - Vzhůru k výškám Tour

Legenda české pop music a držitelka mnoha světových ocenění Helena Vondráčková, vyjede na podzim na odložené česko-slovenské turné, které mělo původně začít loni na jaře, ale kvůli koronavirové krizi ho zpěvačka přeložila na podzim 2021.

Během své více než padesátileté kariéry nazpívala přes 1500 písní. Na koncertě zazní nejen osvědčené hity, ale také písně z posledního studiového CD Tvrdohlavá, které zpěvačka vydala loni.

"Ani v této těžké době to nevzdávám a pevně věřím, že se budeme moci setkat na koncertech.

Rozhodla jsem se celé turné pojmenovat Vzhůru k výškám. Netřeba asi dodávat, že jsem se nechala inspirovat názvem mého velkého hitu z filmu S tebou mě baví svět, který zazní i na koncertě ve Znojmě", doplnila Helena Vondráčková.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete
zakoupit on-line přímo na ticketportal.cz a ihned vytisknout - HOMEtickets!!

https://www.ticketportal.cz/event/HELENA-VONDRACKOVA-Vzhuru-k-vyskam-Tour?idp=1358502

 Helena Vondráčková nové

Caveman - sál Dukla: Pozor nový termín 3.11.2021  (původní termíny 10.3.2021, 18.11.2020 a 14.5.2020)  Vstupenky zůstávají v platnosti

Oficiální vyjádření společnosti Point – pořadatele představení Caveman v souvislosti s vyhlášením nouzového stavu k plánovaným představení která nelze odehrát ve stanovených termínech.

Zakoupené vstupenky na naše představení zůstávají v platnosti a my Vás budeme nejpozději v den kdy bude oficiálně oznámen konec zákazu návštěvy divadel  informovat o termínech náhradních představení prostřednictvím web stránek, sociálních sítí a našich prodejních partnerů.

Děkujeme za pochopení vážné situace, která díky tomuto opatření pro nás a pro tisíce dalších firem v České republice nastala.

Prosíme naše diváky: nepodléhejte panice a zachovejte nám přízeň.

Děkujeme a těšíme se na Vás v náhradním termínu – produkce Caveman

 

Více informaci:  www.caveman.cz, www.cavewoman.org

 

Caveman

!!! Koncert Kollárovci - termín přesunut na nový termín 28.11.2021 Vstupenky zůstávají v platnosti!

Koncert Kollárovci už v predpredaji na Ticketportal.cz

https://www.ticketportal.cz/event/KOLLAROVCI-CZ-TOUR-2020?idp=1346332

Pořadatel:

Marek Kollár, mobil: +421 915 326 284 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. web: www.kollarovci.sk

Kollarovci

!!! KONCERT ZRUŠEN !!!

Postup na vrácení peněz za vstupenky - viz odkaz:
 
https://www.ticketportal.cz/Article/6234?target=2

 

 

Koncert Dalibora Jandy - !!!pozor nový termín 7.12.2021 od 19 hod. (Vstupenky zůstavají v platnosti)

V roce 2020 oslaví Dalibor Janda 40 let na profi scéně koncertním turné v Čechách, na Moravě, ve Slezsku a na Slovensku.

Je to neuvěřitelné, ale zpěvák , skladatel a hitmaker Dalibor Janda nás svým nezaměnitelným hlasem provází už 40 let. Dalibor jede stále dál, megahity z dílny skladatele a zpěváka Dalibora Jandy jsou nabroušeny k předvedení v sérii dalších koncertů i v roce 2020 v Čechách, na Moravě i na Slovensku.

Zpěváka doprovodí už jeho takřka kultovní kapela Prototyp, exkluzivním hostem bude Jiřina Anna Jandová a další hvězdná překvapení.

Prodej vstupenek: https://www.ticketportal.cz/event/Dalibor-Janda-megakoncert-40-let-na-scene?idp=1355310

 

janda znojmo svisle 2021

Podkategorie

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2021 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.