Koncert skupiny DUO JAMAHA!!

POP-ZÁBAVA pro všechny věkové generace.
V současném složení v hudební skupině působí otec (Alfons) a syn (Marián) KOTVANOVCI. Koncert plný melodických písní a hitů je doprovázen humorným záhoráckým slovem. Repertoár tvoří vlastní tvorba, lidové i taneční písně, domácí i zahraniční hity a moderní remixy. Na koncertě zazní novinky ale i známé hity této hudební formace.
Přijeďte se pobavit, zazpívat si a odreagovat se a nabrat kopec pozitivní energie.
Hudební skupina má na kontě 3 zlaté a 3 platinové desky za prodej hudebních nosičů, dále ocenění pro více autorských písní v anketě „Zlatý šlágr“. Dále hudební skupina vydala v Německu singlové album s písničkou „Tanz mit mir heute Nacht" za kterou dostala ocenění německého Oscara SMAGO Award 2015 za Hit tip 2015.
Mají úspěšné hudební spolupráce v Čechách, na Slovensku a v Německu. S Martinem Dejdarem, mají nejen společnou píseň, ale také si společně zahráli ve filmu Muzzikanti. Další úspěšná spolupráce byla s Tomem Mandlem a Davide Mattiolim.
Délka koncertu 100 min., bez přestávky, začátek v 18:00 hodin.
Vstupné: 290 Kč

 

plakát page 001

KONCERT JIŘÍHO KORNA "KORNCERT" 4.3.2023 v Dukle!!

 

Jedinečná koncertní tour roku 2023 velkolepého elegána, který se již na vždy zapsal do dějin České hudební scény, nejen díky své celoživotní originalitě, unikátní barvě hlasu, ale především i svou vášní pro muzikál, tanec a step.

Po dlouhých více než 30 letech sólového ticha, přichází se svou velkolepou sólovou show s názvem “KORNCERT”.

„Pojďme společně odložit žal, užít si show, kterou bych rád věnoval každému z vás.“

 

PLAKÁT KORNCERT

 24.3.2023 V 19:00

Herec Martin Písařík a cestovatel Igor Brezovar v rámci projektu PO JEDNÉ STOPĚ po třech letech dokončili svoji cestu po Africe. Cesta po západním pobřeží Afriky z Maroka do Kapského města jim dohromady zabrala 7 měsíců, ujeli 25.000 kilometrů a projeli 21 států. O své zážitky nejen z poslední etapy, která se do vysílání České televize chystá od ledna 2023 se s vámi přijedou osobně podělit. Kde se cítili v ohrožení? Jak to zvládli stroje i jejich emoce? Kde jsou nejhezčí ženy? Jak bojovat s malárií? Zkrátka o všem, co vás zajímá, co se nevešlo, nebo "nemohlo" vejít do televize si s vámi rádi popovídají v neformální atmosféře, humorem a s otevřeností sobě vlastní. Čas bude i na dotazy diváků a autogramiádu.

 

Účinkují:

Martin Písařík

Igor Brezovar

Délka pořadu: 90 minut bez přestávky

 

PLAKÁT page 001 1

 

 

Ahoj broučkové!

Máme tady úplně nové představení, které se jmenuje Velká oslava. A to si pište, že bude co slavit. Náš nový domeček, který konečně spatří světlo světa bude jedna velká Paráda. Postavili jsme ho spolu s naším Honzíkem. Zkrátka Umíme cokoli.  Seznámíme se i s novým pianistou panem Doremi, který umí nejen Hlava ramena...Nebudou nám stačit nohy v písničce Stonožka, protože musíme chystat oslavu pro Ňufáčka. V přípravách nás vyruší Jarášek Bobi i Čertík Bububu. A možná přijde i Vlk a jehňátko! Tolik masek vystačí na opravdový Karneval! Jen abychom neudělali nepořádek, to by znamenalo Velký úklid. Nakonec zazpíváme Ňufáčkovi Hodně štěstí a konečně se můžeme bavit a tančit na naší diskotéce, kde zazní hity jako: Hejbni kostrou, Jájájá, Prázdniny i Tanči tanči. Tak neváhejte, přijďte si i vy s námi užít velkou oslavu! Hrajeme po celé republice. Těšíme se na vás.

Vaši Štístko a Poupěnka

 

Začátek představení: 17:00

Délka představení: 60 minut

Představení vhodné pro děti od 2 let

Vstupenky: https://bit.ly/VelkaOslavaŠP

 

velka oslava 300x600

21.3.2023 od 20:00 koncert skupiny KRYŠTOF!!

 

Kryštof míří v březnu 2023 do klubů!

Přední česká skupina kolem Richarda Krajča se po letech vrací do prostředí, ve kterém téměř před třiceti lety začínala. Po velkolepých koncertech v amfiteátrech, na festivalech, fotbalových i zimních stadionech si budete moci užít Kryštof v intimní atmosféře sálů po celé republice. Halywůd Kryštof Tour 2023 startuje 1. března ve Stříbře. Na sedmnácti koncertech proběhne odložená premiéra posledního alba Halywůd. To kapela přivedla na svět v době kulturních restrikcí a tak poprvé v její historii nedoprovázelo vydání alba ucelené turné. Některé nové písně si však fanoušci užili na vyprodaných květnových koncertech v O2 aréně a nebo přes léto na festivalech Kryštof Kemp. Na klasickou šňůru si však songy jako Halywůd, Vohul Basy, Co bude pak nebo Do nebe se propadám musely počkat.Kryštof v playlistu turné samozřejmě nevynechá největší hity z celé jejich tvorby. Takže se dá očekávat pro ně typická klubová koncertní show, která před mnoha lety začala s desítkami nadšených fanoušků a přivedla kapelu před vyprodané desetitisícové stadiony. Byť jde o výrazně menší prostory s omezenou kapacitou, jistě dojde na tematické videoprojekce, pódiové efekty a další prvky, které podpoří už tak typicky energický koncert umocněný klubovým prostředím.

Vstupenky jsou k dispozici na stránkách https://halywud.krystof.net/znojmo-21-03-2023/vstupenky

 

11 znojmo halywud tour 2023.

Podkategorie

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2023 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.