Pokoje v areálu Dukla Znojmo pouze pro DLOUHODOBÝ PRONÁJEM  / From 1.3.2014 Dukla Znojmo offers just LONG TERM ROOM RENTAL / Seit 1.3.2014 leistet Dukla Znojmo NUR LANGFRISTIGE Vermietungen von Zimmern /

www.centrumarchaznojmo.cz, recepce tel: 515 227 320, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Konferenční centrum Dukla, které má v historickém městě Znojmě již dlouholetou tradici, se začátkem roku 2014 oddělilo od bývalého hotelu Dukla. Toto významné společenské místo bylo v minulosti velice často využíváno pro nejrůznější typy akcí od plesů, přes konference a firemní akce až po koncerty a divadla.

Díky své kapacitě pro stovky návštěvníků, uspořádáním prostor, vybavením, ale také umístěním na hlavním tahu na Vídeň a velkému parkovišti je toto místo stále vyhledávaným centrem pro kulturně-společenské akce.

Těšíme se na Vás v nadcházející plesové sezóně 2021.

Pronájem prostor

Kongresové a společenské centrum DUKLA nabízí kvalitní společenské zařízení o kapacitě jednoho konferenčního sálu, který patří svou rozlohou k největším sálům ve znojemském okrese, přísálí a bar s možností vzájemného propojení.

Prostory jsou vhodné pro uspořádání nejrůznějších akcí v podobě kongresů, konferencí, seminářů, výstav, firemních prezentací, workshopů, veletrhů, plesů, rautů, koncertních vystoupení, firemních večírků, módních přehlídek, rodinných a soukromých akcí.

Objekt je umístěn na hlavním tahu na Vídeň a disponuje velkým parkovištěm.

 

IMG 8520 400x266KONFERENČNÍ SÁL /VELKÝ SÁL/

Konferenční sál je jeden z největších sálů ve znojemském okrese. Výhodou je variabilní prostor s tanečním parketem a pódiem, který lze využít na akce různého žánru.

Sál je možno spojit s přísálím. V blízkosti je bar.

Umístění: Přízemí

Kapacita sálu: max 504 osob na sezení (21 řad) / max 1 000 osob na stání

Velikost sálu: 30 x 18 = 540 m2

Velikost pódia: 12,5 x 7,8 m užitkové plochy

Způsob využití sálu:

 • Konference, kongresy
 • Firemní akce, prezentace
 • Koncertní vystoupení, hudební produkce
 • Divadelní představení
 • Taneční vystoupení
 • Plesy
 • Školní akademie
 • Módní přehlídky
 • Výstavy

Doplňkové služby s pronájmem sálu:

 • Catering
 • Aranžérské služby
 • Technické vybavení projekční a zvuková technikou: flip chart, promítací plátno, data projekt, mikrofon
 • Přístup k internetu
 • Možnost dovybavení potřebnou konferenční technikou dle Vašich požadavků

Možnosti uspořádání

 

prisali

 

PŘÍSÁLÍ /FOYER/

Přísálí lze využít i samostatně jako společenský a výstavní prostor navazující na bar a šatnu.

Umístění: přízemí

Kapacita sálu: max 98 míst

Velikost přísálí: 14,5 x 16 = 232 m2

Způsob využití přísálí:prisali2

 • Společenský prostor
 • Výstavy
 • Prezentace výrobků
 • Coffee breaky
 • Rauty

Doplňkové služby:

 • Přístup k internetu
 • Šatna
 • Místo pro tombolu

Možnosti uspořádání:

 • Restaurační: 104

Prostory přísálí (pdf)

 

Kontaktujte nás. Rádi Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího místa pro Vaši akci.

svatby 2 400x266

Je těžké najít vhodný prostor pro takový významný den jako je svatba. Pokud byste rádi svatbu bez starostí, nabídneme Vám nejen prostor v příjemném prostředí, s dobrou dostupností a flexibilní kapacitou, ale hlavně i to nejdůležitější – kompletní svatební servis.

 • Klasické či speciální obědového menu
 • Svatební party formou grilování nebo formou slavnostního rautu
 • Výzdoba v barvě a stylu, který si určíte
 • Doporučíme a zjistíme hudbu
 • Objednáme a dovezeme Vám svatební dort

Každou nabídku řešíme individuálně, dle požadavků i finančních možností.

Kontaktujte naše obchodní oddělení a my se s Vámi rádi sejdeme a společně zkusíme vymyslet nejlepší variantu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 773 441 092www.gatoproduction.cz

Stejně tak se o vás postaráme i při jiné příležitosti, jako jsou oslavy narozenin, promoce a jiná výročí.

Vyzkoušejte naše cateringové služby. Realizovat je můžeme nejen v prostorách salonků a sálu komplexu Dukla, ale i kdekoli budete potřebovat. Jsme připraveni nachystat vše i na „zelené louce“.

Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, vám můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

 • Rauty
 • Barbecue
 • Office catering
 • Coffeebreak
 • Barmanská show
 • Degustace vín
 • Zážitková gastronomie

 

catering site 400x266Rauty

Pokud pořádáte větší firemní nebo reklamní akci, při níž je důležitým bodem jídlo a pití, doporučíme Vám raut. Při tomto způsobu servírování si opravdu vybere každý. A navíc se snažíme sestavit takovou skladbu jídel, aby odpovídala dané společnosti. Nabídky vždy totiž zpracováváme individuálně, dle vašich požadavků a finančních možností.

Jídlo zde musí nejen chutnat, ale i dobře vypadat. O to se snaží kromě kuchařů i zbytek týmu, který připravuje aranži rautových stolů. Kreativitě se meze nekladou…Nevětší odměnou jsou pro nás spokojení klienti, kteří opětovně využívají našich služeb.

 

 

 

 

spiz na grilu 400x299Barbecue

Užít si grilování, můžete téměř kdekoli. Ale ještě víc si možná užijete, pokud se o nic nebudete muset starat. Vše si dovezeme, nachystáme a zase uklidíme. A náš šéfkuchař se postará o to hlavní – výborné a hlavně správně ugrilované specialitky. Od steaků, kuřecí stehýnka, přes zeleninu, různé druhy speciálních sýrů, až po ryby.

A je-li libo, uděláme prasátko na rožni nebo výborné jehněčí. No prostě, na co budete mích chuť.

  

 

 

 

 

Jednohubky web 400x271Office catering

Máte dlouhá jednání ve firmě nebo čekáte návštěvu? Postaráme se, abyste měli veškerý servis přímo v kanceláři. Svačina, oběd i večeře nebo jen lehké občerstvení formou sendvičů, studených mís, salátů. Nebude chybět ani dezert ke kávě. Vše doručíme i včetně obsluhy, pokud si budete přát.

 

Coffeebreak

Coffeebreak není jen o dobré kávě… kromě kvalitního espressa, cappuccina, latte, či jiných nápojů vám nachystáme drobné občerstvení v podobě chlebíčků, kanapek , studených mís, ale i něčeho sladkého od štrůdlů, buchtiček počínaje až po domácí zákusky.

 

Barmanská show

Pokud byste rádi něčím oživili připravovanou akci, doporučíme Vám barmanskou show. Je to nejen úžasná podívaná, ale příjemné zpestření  cateringového servisu.

Zkušený tým barmanům po celou dobu akce připravuje pro Vaše hosty předem dohodnuté druhy alkoholických  i nealkoholických coctailů. Vše je doprovázeno efektní show v podobě házení lahvemi, ledem, ingrediencemi a vrcholem je fire show, kdy barman hází hořícími lahvemi.

 

Řízená degustace vín

Dobrý catering se neobejde bez dobrého vína a zejména pak na jižní Moravě. Kromě vinného lístku, ze kterého si můžete vybrat odrůdy od různých vinařů, Vám nabídneme i degustaci vedenou odbornou či zábavnou formou.

Naše firma nabízí degustace vín především ze znojemské vinařské oblasti a to buď z jakostních, nebo přívlastkových, ale i archivních. Výběr a pořadí 5-12 vzorků sestavuje odborník, který má vína nachutná a dokáže ke každé odrůdě podat fundovaný výklad. Cena na osobu se odvíjí od množství vzorků, stáří vína a vybrané značky.  

 

krabi pochoutka 400x394Zážitková gastronomie

Rádi byste prožili neopakovatelný labužnický zážitek? Pak se nechte hýčkat kulinářskými specialitami našich kuchařů.

Jednou z možností, které nabízíme je zážitková gastronomie, v podobě vícechodového menu. Je libo zvěřinové menu nebo raději francouzská, italská, španělská kuchyně? A nebo menu dle receptů staročeské kuchyně pro Vaše zahraniční partnery? Sestavíme atraktivní menu o 5-ti a více chodech, dle Vašeho přání.

Velice oblíbené je také snoubení vína s jídlem, kdy Vám výše uvedené speciality doplníme výbornými víny. Zkušený sommelier Vás tak bude provázet celým „zážitkovým večerem“.

Kontaktujete nás, rádi Vám vypracujeme konkrétní nabídku, včetně cenové kalkulace. 

 

 

 

 

IMG 0845Hotel Bermuda

Poloha: přímo v historickém centru města Znojma – adresa: Mariánské nám. 10

Popis: Hotel Bermuda Znojmo je komfortní tříhvězdičkový hotel, dokončený v červenci 2007. Má velmi výhodnou polohu ve středu města Znojma, v blízkosti průjezdních tahů Praha-Brno-Vídeň a Retz. Tím je hotel pro naše hosty velmi snadno dostupný.

Další služby: vlastní uzamykatelné parkoviště u hotelu, internet, letní zahrádka pro 90 hostů, úschovna kol.

 

Kontaktní údaje: www.hotelbermuda.cz, Telefon: +420 515 223 869, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

 

 

hotel prestige znojmo 2Hotel Prestige ****

Poloha:  přímo na okraji města Znojma směrem od Prahy - adresa: Pražská 100

Popis: Hotel Prestige je komfortní čtyřhvězdičkový hotel poskytující ubytování v moderních klasických pokojích, pokojích s oddělenými lůžky, luxusní dvoulůžkové apartmá. K dispozici je příjemný bar a hotelová restaurace a la carte s kapacitou 150 míst, vinný sklep U krále Jana.

Další služby: volný přístup do aquacentra s bazénem, vířivka, parní kabina a suchá sauna, vlastní posilovna, manikúra a pedikúra, masáže, zábaly, prádelna, žehlení, směnárna, kopírování, fax, hotelové parkoviště, kola či nordwalking hůlky.

Kontaktní údaje: Telefon:+420 515 224, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,

www.hotel-prestige.cz

 

 

LahoferHotel LAHOFER

Poloha: přímo v historickém centru města Znojma – adresa: Veselá 13, Znojmo

Popis: Hotel nabízí pohodlné ubytování s 31 lůžky - 1x čtyřlůžkový, 1x třílůžkový, 11xdvoulůžkový, 2x jednolůžkový pokoj. Příjemné posezení v restauraci „Veselá 13“ s  nabídkou lahodných jídel, kvalitního vína přímo z vinic LAHOFER, ale i z jiných vinařství, která jsou spjata se znojemskou vinařskou podoblastí.

Další služby: půjčovna a úschovna kol, parkování přímo u hotelu, internet

Kontaktní údaje: Telefon: +420 515 220 323, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., www.lahofer.cz

 

Dukla – konferenční a společenské centrum Znojmo

V případě dotazů na dlouhodobý pronájem bytů v bývalém hotelu dukla navštivte:

www.centrumarchaznojmo.cz, recepce tel: +420 515 227 320

Holandská 30

671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50’23.222″N, 16°3’57.240″E

 

PRONÁJEM SÁLU V KONFERENČNÍM CENTRU DUKLA:

GATO production s.r.o.

Pražská 3546/46, 66902 Znojmo

IČO: 293 69 801

DIČ: CZ293 69 801

Kancelář a korespondenční adresa:

Pražská 3546/46, 66902 Znojmo

 

Marketingová manažerka:

Ilona Irmannová

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel: 731 441 092 (NEVOLEJTE KVŮLI PRONÁJMU BYTŮ!)

 

Obchodní manažerka:

Mgr. Eva Nováková

e-mail: infoTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

Provozní:

Martin Svoboda

e-mail: info@gatoproduction.cz

tel: 777 088 588

 

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb.  Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi a každou akci se snažíme pojmout netradičně a originálně.

Realizovat akce můžeme nejen v našich provozech – Bowling restaurant ve Znojmě www.bowling-znojmo.cz, ale i kdekoli na tzv. „zelené louce“. Většinu technického zázemí máme vlastní, pokud něco potřebujeme navíc, máme kooperující firmy, které buď doporučíme, nebo vše zajistíme sami.

Novým prostorem pro realizaci akcí se začátkem roku 2014 stalo kongresové a společenské centrum Dukla, které má ve Znojmě dlouholetou tradici a jež disponuje prostorem sálu s největší kapacitou ve Znojmě a k tomu několika salonky.

Našim největším projektem je akce Burčákfest, kterou pořádáme v areálu Louckého kláštera ve Znojmě vždy poslední víkend v září ve spolupráci se Znovínem Znojmo as. Na slavnosti burčáku, vína a hudby přijíždí každoročně kolem 4 tisíc návštěvníků z celé České republiky a stala se již tradiční podzimní akce na kterou se návštěvníci do Znojma vrací. Více o této akci na www.burcakfest.cz

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2024 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.