Společný čtyřhodinový koncert dechových kapel "Babouci" a "Gloria"

BABOUCI v čele se současným kapelníkem Petrem Shýbalem je nejstarší česká dechová kapela, která hraje nepřetržitě již 150 let. Na koncertu ve Znojmě zazní např. Sokolíci, Zednická, Ludvík a další známé písně.

Kyjovská kapela GLORIA Zdeňka Gurského částí svého znojemského koncertu vrátí  návštěvníky  do vánoční atmosféry. V další části zahrají skladby Holuběnka, Z Podpálaví slavíček doletěl a další známé moravské písně.

Prodej vstupenek je na recepci  společnosti S-A-S STAVBY spol. s r.o., Husitská 1, Znojmo a bude ukončen 20. prosince 2018.

Cena vstupenky :   300,- Kč

Pro více informací volejte: 723 249 681

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2018 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.