O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb.  Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni. Preferujeme individuální přístup k zákazníkovi a každou akci se snažíme pojmout netradičně a originálně.

Realizovat akce můžeme nejen v našich provozech – Bowling restaurant ve Znojmě www.bowling-znojmo.cz, ale i kdekoli na tzv. „zelené louce“. Většinu technického zázemí máme vlastní, pokud něco potřebujeme navíc, máme kooperující firmy, které buď doporučíme, nebo vše zajistíme sami.

Novým prostorem pro realizaci akcí se začátkem roku 2014 stalo kongresové a společenské centrum Dukla, které má ve Znojmě dlouholetou tradici a jež disponuje prostorem sálu s největší kapacitou ve Znojmě a k tomu několika salonky.

Našim největším projektem je akce Burčákfest, kterou pořádáme v areálu Louckého kláštera ve Znojmě vždy poslední víkend v září ve spolupráci se Znovínem Znojmo as. Na slavnosti burčáku, vína a hudby přijíždí každoročně kolem 4 tisíc návštěvníků z celé České republiky a stala se již tradiční podzimní akce na kterou se návštěvníci do Znojma vrací. Více o této akci na www.burcakfest.cz

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2024 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.