29.11.2023 v 18:00 Koncert KAŠUBA BAND "Ĺudovít Kašuba a Martina Kreibich"

Oblíbená Hudební skupina úspěšně účinkuje na akcích po celém Slovensku a v Čechách. Ludvík Kašuba a Martina Kreibich úzce spolupracují také s TV Šláger a Senzi TV. Vydali několik CD a DVD nosičů. Jejich mottem je, že hudba léčí. Nejlepší pocit mají tehdy, když jejich písně vykouzlí úsměvy na rtech.

Veselé, melodické populární písně pocházejí převážně z vlastní autorské dílny Ludvíka Kašuba. Jejich koncerty zanechají vždy v každém divákovi nezapomenutelný zážitek.

https://vstupenky.maxiticket.cz/koncert-ludovita-kasubu-a-martiny-kreibich-2023-znojmo

 

Kašuba Znojmo page 001

 

O společnosti

Firma GATO production, která neustále rozšiřuje svoje portfolio působnosti, nabízí dnes již komplexní služby pro realizaci firemních akcí, školení, konferencí, ale i tematických akcí a svateb. Společnost staví na dlouholetých zkušenostech z pořadatelské a organizační činnosti, na zázemí v několika provozech a zejména vlastní cateringové kuchyni.

Detail

Catering - GATO Production

Hlavní činností firmy, jsou gastronomické služby ve všech podobách. Díky vlastní cateringové kuchyni, týmu profi kuchařů a četným zkušenostem z různých typů akcí, můžeme nabídnout kvalitní gastronomický servis a služby s ním spojené.

Detail

Kulturní Akce

Konferenční sál Dukla je jeden z mála prostor ve Znojmě, který kapacitou a vybavením splňuje podmínky vhodné pro konání jakýchkoli kulturních akcí, jak na stání, tak k sezení. Všechny připravované akce pravidelně publikujeme na webových stránkách.

Detail

Kontakt

Dukla - konferenční a společenské centrum Znojmo
Holandská 30
671 81 ZNOJMO

GPS: 48°50'23.222"N, 16°3'57.240"E

GATO production s.r.o.
Bolzanova 60, 66902 Znojmo
IČO: 293 69 801
DIČ: CZ293 69 801

Detail

© 2024 Kongresové Centrum DUKLA Znojmo

made by: GOLDEN ORANGE s.r.o.